Tunel

Létání ve větrném tunelu

Chcete si zkusit jaké to je letět volným pádem, ale bojíte se skočit z letadla? Rádi byste věnovali někomu ve Vašem okolí originální dárek a došla Vám inspirace? Létání ve větrném tunelu může být tím pravým řešením.

Jediný tunel svého druhu v ČR poskytuje možnost vyzkoušet si, jaké to je létat a zažít trochu adrenalinu – to vše v relativně nízké výšce a pod dohledem zkušených instruktorů. Výhodou je, že tento zážitek je vhodný pro každého od pěti let a nemusíte se ohlížet ani na počasí, zalétat si totiž můžete celoročně nezávisle na počasí.

Není potřeba žádné zvláštní přípravy, doporučujeme jen pohodlné oblečení a šněrovací boty. Po příchodu dostanete instruktáž a naučíte se správnou polohu, ve které budete létat. Posléze dostanete veškeré potřebné vybavení (kombinézu, brýle, helmu) a přesunete se k tunelu. Standardní doba letu jsou 3 minuty, pro intenzivnější a delší zážitek doporučujeme 6 minut.

Výhodou je, že Váš případný doprovod může být přítomný v blízkosti tunelu a fotografovat či natáčet Váš výkon. V případě zájmu lze na místě zakoupit i záznam z Vašeho letu.

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.