Seskok IAFF

Seskok na zkoušku IAFF

Zkoušky IAAF

IAFF ze 4000 metrů!

Tento druh seskoku je podobně jako tandemový let jednou z nejbezpečnějších a nejrychlejších způsobů, jak si vyzkoušet volný pád. IAFF se skládá z teorie a seskoku. Seskok se provádí z výšky 4000 m společně se dvěma instruktory s kvalifikací AFF, tzn. 1 min. volného pádu a 6-8 min. na padáku. Pro větší bezpečnost je zajištěno spojení instruktora na zemi a žáka na padáku pomocí vysílačky. Celý skok, podobně jako tandemový let, se natáčí na kameru, a to včetně přípravy na zemi, stoupání v letadle, vlastního volného pádu a přistání. V podstatě jde o 1 seskok z kurzu AFF. Pokud se rozhodnete po IAFF pokračovat v kurzu volných pádů AFF metodou, pak se vám tento skok započítává jako úloha I a jeho cena se automaticky odečítá od celkové ceny. Většina absolventů IAFF jsou lidé, kteří se po skoku v tandemu rozhodují, zda ve volných pádech pokračovat a tomuto sportu se dále věnovat

Co je přesně AFF?

Accelerated freefall (zrychlený výcvik volným pádem – AFF) je ideální a nejrychlejší cesta, jak se stát sportovním parašutistou. Výcvik sestává z 8 seskoků volným pádem z výšky 4000 metrů + jeden tandemový seskok jako úloha č.1, která slouží pro seznámení s prostředím. Během těchto seskoků se o Vás stará speciálně vyškolený AFF-instruktor. Po důkladné pozemní přípravě (minimálně 8 hodin školení) budete připraveni na první seskok, který absolvujete spolu se dvěma instruktory. Druhý a třetí seskok proběhne ve stejném složení. Další seskoky absolvujete s jedním instruktorem a kameramanem. Během tohoto výcviku se naučíte základy ovládání Vašeho těla za volného pádu a budete schopni pod dohledem instruktora samostatně skákat. Vaše seskoky jsou následně hodnoceny pomocí videa a tím je zajištěno rychlé odstranění možných chyb.

Volný pád na zkoušku a bezpečně

Zalétejte si námi ve větrném tunelu. Létání nejen pro zábavu, ale i jako zdokonalovací kurzy pro sportovce.

Jedná se o jedinečný způsob, jak si můžete vyzkoušet volný pád, aniž byste museli vyskakovat z letadla několik kilometrů nad zemí. Větrný tunel s vertikální skleněnou letovou komorou představuje nejsnazší a nejbezpečnější způsob, jak si vyzkoušet pocity podobné volnému pádu. Nemusíte mít obavy z výšek nebo z pádů do neznáma – budete se pohybovat jen několik desítek centimetrů nad sítí, která představuje podlahu letové komory větrného tunelu.

Základní balíček pro zábavu

  • 6 minut 2 850,- Kč
  • 12 minut 5 400,- Kč

Zdokonalovací kurzy pro sportovce

  • 60 minut 18 000,- Kč
  • 30 minut 9 500,- Kč
  • 15 minut 4 999,- Kč

Podmínka: platná parašutistická licence, studentský výcvik AFF nebo 10 minut strávených v tunelu

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.