Ostatní seskoky a služby

Lety balonem

Pokud vás neláká adrenalin, ale přesto byste se chtěli podívat na svět z ptačí perspektivy, máme pro vás ideální řešení – vyhlídkový let balonem. Můžete udělat radost sami sobě, nebo let věnovat jako dárek svým blízkým, rodině či obchodním partnerům. Obrovskou výhodou balonového létání je totiž právě to, že ho zvládne opravdu každý.

Velkou předností našich letů je především soukromí malé skupiny – u nás se vám nestane, že byste letěli s dalšími 10 cizími lidmi. Krásný zážitek si tak užijete v klidu a pohodlí. Abychom vyhověli všem vašim přáním, nabízíme celou řadu produktů, ze které si vybere každý.

Varianty letu balonem

Varianta 1 Standard

Hodinový let v koši s dalšími max 3 lidmi. Lokalita: Slapy, Konopiště, Orlík

Cena 4 290 Kč / osoba

Varianta 2 Romantika

Hodinový let pro dvě osoby (a pilota). Možnost volby místa startu.

Cena 10 990 Kč / 2 osoby

Varianta 3 Trio

Samostatný hodinový let pro tři osoby (a pilota). Možnost volby místa startu.

Cena 12 990 Kč / 3 osoby

Varianta 4 Skupina

Hodinový let pro 4 osoby. Možnost volby místa startu.

Cena 14 990 Kč / 4 osoby

Varianta 5 Balíček Slapy

Lze přiobjednat k ranním letům Romantika, Trio a Skupina v okolí Slapského jezera. Balíček obsahuje snídani, přípitek pravým francouzským šampaňským a hodinovou projížďku motorovým člunem po Slapském jezeře.

Příplatek 3 000 Kč k ceně letu

Pokud jste přesto nenašli v nabídce nic, co by odpovídalo vašim představám, kontaktujte nás – pokusíme se vám vyhovět a připravit let na míru. Můžete si vyžádat prodloužený let, větší skupinu, pozorování východu slunce apod.

Co je zahrnuto v ceně?

Všechny letenky zahrnují: pojištění, křest prvoletců, pamětní certifikát, dopravu z místa srazu na místo startu a zpět. Kromě toho letenky platí také jako vstupenky do Muzea balónového létání v obci Chotilsko nedaleko Slapské přehrady.

Při letech ve vzdálenosti nad 60 km od Prahy je účtováno 14 Kč / km.

Jak vyhlídkový let balonem probíhá?

Vyhlídkový let zvládne opravdu téměř každý (s ohledem na zdravotní stav) a není třeba zvláštní přípravy, doporučuje se jen sportovnější oděv a pevná obuv. Den před letem se s vámi spojíme, domluvíme podrobnosti a potvrdíme čas a místo letu s ohledem na počasí. V den letu se s vámi setkáme na domluveném místě srazu a odvezeme vás na místo startu. Posádka pro vás balon připraví, pokud budete chtít, můžete se rozbalování balonu sami účastnit. Piloti vás poučí, jak se při letu a přistání chovat, a pak už vzhůru do vzduchu, kde strávíte hodinu až dvě (dle typu letenky). Po přistání dostanete certifikát a odvezeme vás opět na místo srazu.

Kdy se mohu v balónu proletět?

Za příznivého počasí lze lety balonem provozovat celoročně – každé roční období má své kouzlo a nabízí odlišné výhody. V zimních měsících lze často létat i přes den, po zbytek roku se zpravidla létá brzy ráno a v podvečer, abychom se vyhnuli nebezpečnému termickému proudění.

Kde se vyhlídkové lety konají?

Velmi oblíbené jsou především lety v okolí Slapské přehrady, Orlické přehrady, zámku Konopiště, Sazávy nebo Prachovských skal. Můžeme vám však nabídnout i krásné vyhlídkové lety v okolí Prahy, nad Karlovými Vary, Pálavou či Brnem. Vyhlídkový let lze zajistit téměř kdekoliv v ČR, cena se pak liší dle vybrané lokality.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.