Tandemový seskok

Tandemový seskok

Zažít volný pád tandemovým seskokem není otázkou odvahy, zábavy nebo prestiže, každý, kdo to pozná už navždy bude vědět, co znamená absolutní pocit svobody a volnosti, bude vnímat svět z úplně jiné perspektivy a pochopí, co znamená být volný jako pták.

Zkušený tandem pilot s Vámi vyskočí z minimální výšky 3000 m, po cca 40 sekundovém volném pádu otevře padák a bezpečně Vás dopraví zpět na zem.

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak si vyzkoušet volný pád, je tandemový seskok. Příprava před tandemovým seskokem trvá cca 15 minut. Minimální věk pro absolvování tandemového seskoku je 8 let, horní hranice není stanovena. Pro absolvování tandemového seskoku není nutná lékařská prohlídka.

SEZNAM LETIŠŤ PRO SESKOKY

Tandemový seskok z 6000 metrů, překonejte své hranice!

Jako jediní v ČR nabízíme unikátní zážitek a to seskok z neuvěřitelných 6000 metrů. Volný pád trvá až dvakrát déle než u běžného seskoku a jedná se o jednu z nejvíce adrenalinových aktivit na planetě. Vzhledem k nutnosti speciálního vybavení je tento typ seskoku možný pouze na letišti v Plzni, v Českých Budějovicích, ve Vyškově a v Senici.

Certifikát o tandemovém seskoku

Abyste na svůj skvělý tandemový seskok nezapomněli a mohli se pochlubit přátelům, obdržíte po přistání certifikát o absolvování tandemového seskoku.

Fotogalerie

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.