Tunel

Létání ve větrném tunelu

Chcete si zkusit jaké to je letět volným pádem, ale bojíte se skočit z letadla? Rádi byste věnovali někomu ve Vašem okolí originální dárek a došla Vám inspirace? Létání ve větrném tunelu může být tím pravým řešením.

Jediný tunel svého druhu v ČR poskytuje možnost vyzkoušet si, jaké to je létat a zažít trochu adrenalinu – to vše v relativně nízké výšce a pod dohledem zkušených instruktorů. Výhodou je, že tento zážitek je vhodný pro každého od pěti let a nemusíte se ohlížet ani na počasí, zalétat si totiž můžete celoročně nezávisle na počasí.

Není potřeba žádné zvláštní přípravy, doporučujeme jen pohodlné oblečení a šněrovací boty. Po příchodu dostanete instruktáž a naučíte se správnou polohu, ve které budete létat. Posléze dostanete veškeré potřebné vybavení (kombinézu, brýle, helmu) a přesunete se k tunelu. Standardní doba letu jsou 3 minuty, pro intenzivnější a delší zážitek doporučujeme 6 minut.

Výhodou je, že Váš případný doprovod může být přítomný v blízkosti tunelu a fotografovat či natáčet Váš výkon. V případě zájmu lze na místě zakoupit i záznam z Vašeho letu.

Volný pád na zkoušku a bezpečně

Zalétejte si námi ve větrném tunelu. Létání nejen pro zábavu, ale i jako zdokonalovací kurzy pro sportovce.

Jedná se o jedinečný způsob, jak si můžete vyzkoušet volný pád, aniž byste museli vyskakovat z letadla několik kilometrů nad zemí. Větrný tunel s vertikální skleněnou letovou komorou představuje nejsnazší a nejbezpečnější způsob, jak si vyzkoušet pocity podobné volnému pádu. Nemusíte mít obavy z výšek nebo z pádů do neznáma – budete se pohybovat jen několik desítek centimetrů nad sítí, která představuje podlahu letové komory větrného tunelu.

Základní balíček pro zábavu

  • 6 minut 2 850,- Kč
  • 12 minut 5 400,- Kč

Zdokonalovací kurzy pro sportovce

  • 60 minut 18 000,- Kč
  • 30 minut 9 500,- Kč
  • 15 minut 4 999,- Kč

Podmínka: platná parašutistická licence, studentský výcvik AFF nebo 10 minut strávených v tunelu

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.