Obchodní podmínky

1. Uzavření smlouvy a platnost poukazu

Smluvní vztah automaticky vzniká závaznou objednávkou a to buď objednáním on-line nebo telefonicky. Obratem vás budeme informovat o přijetí objednávky. Dodací doba je 2 pracovní dny. Expres do 24 hodin. Dárkový poukaz je platný 1 rok po domluvě se dá prodloužit.

2. Ceny

Cena vybraného dárkového poukazu nezahrnuje balné a poštovné..

3. Storno podmínky a vrácení poukazu

Zákazníkům poskytuje v souladu s § 53, odst. 7 a § 54 občanského zákoníku ochrannou lhůtu 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodů. „Zákazník má právo bez udání důvodu vrátit do 14-ti dnů od obdržení dárkového poukazu.“ Peníze vám budou obratem zaslány zpět, a to bankovním převodem.

Podmínky pro vrácení peněz

3.1 Zboží musí být neporušené v originálním obalu, tak aby mohlo být dále nabízeno zákazníkům.

3.2 Dále můžete poukaz vrátit do 2 měsíců za storno poplatek 1000 Kč.

3.3 Ochrana osobních dat

Vaše osobní data nebudou předána neoprávněné třetí osobě.

4. Podmínky pro seskok

Minimální věk pro absolvování tandemového seskoku je 8let, horní hranice není stanovena. Mládež od 8 do 18 let pouze se souhlasem rodičů. Váha do 95kg, váha 95-105kg příplatek 200,- kč, váha nad 105kg příplatek 400,- kč, maximální váha pro seskok 120 kg Výška 120 – 200cm

Zdravotní prohlídka není nutná, každý pasažér před seskokem potvrdí čestné prohlášení ,že je zdráv. Případné zdravotní omezení nahlásí tandempilotovi. Ten je oprávněn zákazníka odmítnout (např. alkohol ). Tandemový seskok není vhodný pro diabetiky, kardiaky nebo po vážných operacích.

5. Rezervace termínu seskoku

Rezervovat seskok si můžete telefonicky nebo v rezervačním systému na www.volnypad.cz.

Domluvíme termín a hodinu příjezdu na letiště. Při nepříznivém počasí vás budeme v den seskoku informovat a termín přeložíme. Při náhlé změně počasí je možné že bude seskok zrušen i po vašem příjezdu na letiště.

6. Jak probíhá tandemový seskok

Po příjezdu na letiště ve stanovenou dobu (1 hodinu před seskokem) se pasažér zaregistruje a bude mu oznámen průběh seskoku včetně času startu letadla. Školení před seskokem provede tandempilot . V průběhu seskoku bude pasažér dbát pokynů tandempilota. Výška seskoku 3000 – 6000 m.

7. Záznam na DVD a foto

Záznam obsahuje sestříhané video z přípravy, stoupání , volného pádu a přistání. V průběhu se také pořizují fotky. Video má zhruba 5 minut, fotek je minimálně 60.

Zpracování je po přistání a obdržíte ho do 60 minut. Při závadě na přístroji dostanete 1200,-kč zpět.

8. Storno termínu

Zákazník může do 48 hodin stornovat seskok a objednat jiný termín seskoku. Případně může majitel poukazu nechat skočit někoho jiného.

9. Pojištění

Při tandemovém seskoku jste pojištěni speciální úrazovoupojistkou na tandemové seskoky.

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.